Główna Księgowa / Księgowy z j. angielskim

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży automotive, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Główne zadania:

• Zarządzanie obszarem Księgowości, Controllingu oraz Kadrowo – płacowym,

• Nadzór nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych,

• Odpowiedzialność za przepływy finansowe firmy,

• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

• Sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby GUS, NBP oraz zarządu,

• Nadzór nad prawidłowością rozliczeń firmy z partnerami, instytucjami państwowymi i lokalnymi, bankami,

• Analiza płynności finansowej spółki, nadzór nad bieżącymi płatnościami,

• Kontrola i analiza kosztów,

• Udział w tworzeniu budżetu firmy i kontrola jego realizacji,

• Raportowanie do Dyrektora Finansowego grupy oraz Zarządu

Wymagania

• Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane z branży produkcyjnej,

• Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!,

• Wykształcenie wyższe kierunkowe,

• Biegła znajomość prawa podatkowego, zagadnień rachunkowych oraz prawa pracy,

• Znajomość zasad rachunku kosztów w przedsiębiorstwach produkcyjnych i prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami polskimi oraz MSR,

• Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy,

• Umiejętność prowadzenia procesów budżetowania w przedsiębiorstwie i nadzoru realizacji budżetu,

• Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

• Znajomość programów księgowych,

• Zdolności komunikacyjne, umiejętność organizacji pracy,

• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• odpowiedzialną i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku

• stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy

• możliwość rozwoju zawodowego,

• atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa