Główna Księgowa (K/M)

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy obecnie doświadczonej samodzielnej księgowej z aspiracjami na objęcie wyższej pozycji lub już doświadczonej głównej księgowej z firmy produkcyjnej. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych w międzynarodowej organizacji, raportowanie do Grupy i ścisłą z nią współpracę, zarządzanie podległym działem oraz uczestniczenie w kształtowaniu startegii finansowej spółki.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana na południe od Wałbrzycha.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii finansowej zakładu;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz raportowanie wewnętrzne;
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NPB oraz innych instytucji zewnętrznych;
  • Sprawowanie nadzoru nad gospodarką magazynową (od strony finansowej);
  • Ewidencja środków trwałych;
  • Sprawowanie nadzoru nad inwestycjami, kalkulacje opłacalności przedsięwzięć, ocena ryzyka oraz rekomendowanie rozwiązań i możliwości;
  • Zarządzanie podległą komórką księgową;
  • Współpraca z audytorem podczas badania sprawozdania.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, pokrewne);
  • Doświadczenie w księgowości w firmie produkcyjnej;
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów;
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów klasy ERP;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową;
  • Nastawienie na realizację celów, rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i umiejętność planowania pracy własnej oraz zespołu.

Oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie uzależnione od kompetencji oraz doświadczenia;
  • Dużą samodzielność oraz decyzyjność w swoim obszarze ekspertyzy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page