Główna Księgowa / Główny Księgowy

Logart

Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy spedycyjnej specjalizującej się w transporcie morskim, lotniczym i drogowym, zlokalizowanej w okolicach Ząbek poszukujemy kandydatów na samodzielne stanowisko:

Opis obowiązków:

• Zarządzanie zespołem pracowników działu księgowości

• Pełna koordynacja księgowości polskiego oddziału firmy

• Nadzór nad przebiegiem procesów finansowych

• Udział w tworzeniu budżetów rocznych oraz prognoz przepływów środków pieniężnych

• Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

• Usprawnianie przepływu informacji w spółce

• Ograniczanie ryzyka podatkowego

• Współpraca z audytorami i innymi organizacjami zewnętrznymi

• Bieżąca współpraca z Zarządem Spółki oraz z Centralą firmy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, księgowość)

• Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównej/ego Księgowej/ego zdobyte w międzynarodowej organizacji

• Doskonała znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, znajomość IFRS będzie dodatkowym atutem

• Doświadczenie w branży TSL

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Umiejętności menadżerskie i organizacyjne

• Chęć dalszego rozwoju zawodowego

Oferujemy:

• Satysfakcjonujące i stabilne warunki pracy

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oraz atrakcyjny pakiet benefitów

• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy).

Prosimy przesłać CV w j. polskim oraz angielskim za pomocą przycisku „Aplikuj teraz” z dopiskiem w tytule „Główna Księgowa / Główny Księgowy”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców