Główna Księgowa / Główny Księgowy

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się spółki handlowo - usługowej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

• Samodzielne prowadzenie księgowości 3 spółek handlowo – usługowych, kapitałowo powiązanych,

• Pełna kontrola księgowości,

• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

• Należyte i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń firmy z partnerami, instytucjami państwowymi, bankami, itp.

• Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (ZUS, US, GUS, NBP),

• Sporządzanie analiz wg standardów obowiązujących w przedsiębiorstwie,

• Raportowanie do Zarządu spółki

Wymagania

• Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży handlowo – usługowej,

• Doskonała znajomość oprogramowania ERP Optima – warunek konieczny!,

• Wykształcenie wyższe kierunkowe,

• Biegła znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych oraz kodeksu pracy,

• Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy,

• Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

• Doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

Oferujemy:

• odpowiedzialną i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku

• stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy

• możliwość rozwoju zawodowego,

• atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa