Główna Księgowa / Główny Księgowy

Clovin S.A.

Czyżew, Zambrów, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Raportowanie bezpośrednio do Członka Zarządu ds. finansowych

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

  • Prowadzenie pełnej (nieuproszczonej) księgowości spółki prawa handlowego
  • Rozliczenia podatkowe, przygotowanie i kontrola deklaracji VAT oraz CIT
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedury księgowo-podatkowe
  • Udział w dekretowaniu dokumentów oraz ich kontrola pod względem formalnym i rachunkowym
  • Ewidencja bilansowa i podatkowa środków trwałych i wyposażenia, naliczanie amortyzacji, uzgodnienia ewidencji bilansowej i podatkowej
  • Uzgadnianie przychodów i kosztów podatkowych
  • Czynności, związane z zamknięciem miesiąca oraz comiesięczną sprawozdawczością finansową
  • Inwentaryzacja sald, przygotowanie lub udział w naliczaniu oraz uzgadnianiu odpisów aktualizujących i rezerw
  • Sprawozdawczość finansowa coroczna oraz sprawozdania statystyczne
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Organizacja i wsparcie merytoryczne dla zespołu księgowego
  • Konsultacje bieżące dla Zarządu i osób merytorycznych z innych obszarów spółki

Wymagania:

  • Co najmniej kilkuletnie oświadczenie na samodzielnym i merytorycznym stanowisku w obszarze finansowo-księgowym w spółce produkcyjnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu usprawnień z zakresu ewidencji gospodarki magazynowej i rozliczania produkcji
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Bardzo dobra organizacji pracy, umiejętność pracy zadaniowej, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych, wyciągania wniosków, planowania i monitorowania działań pod względem ich poprawności formalno-prawnej i efektywności
  • Umiejętność pracy w grupie oraz współpracy z innymi obszarami w spółce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w spółce o wysokiej dynamice rozwoju w kraju i w strukturach międzynarodowych, o stabilnej i ugruntowanej pozycji
  • Normowany czas pracy
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę:

  • Prosimy o podanie informacji na temat doświadczenia z systemami finansowo-księgowymi (prosimy podać nazwy systemów finansowo-księgowych, na których Państwo bezpośrednio pracowaliście lub które wdrażaliście)
  • Prosimy o podanie wstępnych oczekiwań finansowych oraz Państwa dyspozycyjności

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa