Główna księgowa/Główny księgowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bochnia

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek u źródła) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS, ITASTRAT)
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz analiz i raportów na potrzeby Zarządu
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami
  • Optymalizowanie polityki podatkowej
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Wdrażanie i usprawnianie procedur w dziale księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej organizacji, o charakterze produkcyjnym,
  • Biegła znajomość przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości, MSR ,
  • Doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników,
  • Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg lub biegłego rewidenta - mile widziane,
  • Znajomość obsługi programów ENOVA będzie zdecydowanym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w prężnie funkcjonującej się organizacji działającej na wielu rynkach
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu.

Numer referencyjny: GK/08/2016/KRO
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.