GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wektor

05-503 Głosków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej z terminowym zamknięciem
miesiąca.
• Monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z
działalnością firmy,
• Analiza i uzgadnianie sald kont,
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
• Kontakt i współpraca z instytucjami państwowymi (US, ZUS, GUS), w tym
przygotowywanie deklaracji, sprawozdań.
• Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz innych
instytucji zewnętrznych.
• Odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń z tytułu dotacji,
• Nadzór nad kadrami.
• Kierowanie podległym zespołem księgowości i kadr

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe,
• Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub
Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej.
• Bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowości i przepisów podatkowych.
• Znajomość zasad transakcji w obrocie krajowym i międzynarodowym,
• Znajomość systemów informatycznych, a znajomość programu Symfonia będzie
dodatkowym atutem.

Mile widziane:

• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
• Terminowość, systematyczność, dokładność.
• Odpowiedzialność, rzetelność i sumienność w wykonywanych czynnościach.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna zajmująca się obróbką metali oraz produkcja prototypów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji