Główna Księgowa Biuro Rachunkowe

Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało prowadzenie księgowości klientów biura rachunkowego, utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z Klientami, a także wprowadzenie dokumentów księgowych, koordynowanie zespółu księgowych i kadr.

Oferujemy

• pracę na pełny etat, umowę o pracę na czas nieokreślony(Po okresie próbnym - w trakcie okresu próbnego umowa zlecenie)

• bardzo dobre warunki pracy

• szkolenia zawodowe

• możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

Wymagania

  • znajomość programu COMARCH OPTIMA
  • doświadczenie min. 4 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad księgowania ksiąg rachunkowych i KPiR
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o podatku od towarów i usług,
  • wiedza w zakresie rozliczania środków trwałych, leasingu, aktywów spółki
  • chęć zdobywania wiedzy i samodzielność w jej poszukiwaniu,
  • dokładność, samodzielność, sumienność, wytrwałość,
  • umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Telekomunikacja Cyfrowa jest nowym operatorem telekomunikacyjnym na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa