Główna księgowa - biuro podróży, j.włoski

SOS Travel Sp. z o.o.

30-551 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro podróży będące organizatorem turystycznym poszukuje główną księgową, odpowiedzialną za prowadzenie pełnej księgowości oraz rachunkowosci spolki.

Praca na pól etatu w okresie zimowym (ok 15 godzin w tygodniu - godziny do ustalenia) oraz zwiększona ilość godzin w okresie letnim (ok 25 godzin w tygodniu- godziny do ustalenia), preferowana własna działalność (nie koniecznie)

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie w prowadzeniu księgowości biur podróży, vat marza
dobra znajomość języka wloskiego i komunikatywana znajomosc angielskiego
doświadczenie na stanowisku głównej księgowej min 2 lata

Prezentacja firmy

SOS travel is a Tour operator based in Krakow, our office is in the city... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa