Główna Księgowa - 1,5 roczny projekt

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych i harmonogramów wsparcia; przygotowywanie miesięcznych, tygodniowych raportów finansowych,
  • Wdrożenie i utrzymanie ogólnych zasad i polityki rachunkowości oraz sprawozdawczości finansowej.
  • Zapewnienie wsparcia dla centrali i dyrektora operacyjnego oraz dostarczanie analiz
  • Nadzór nad działem finansowym (fakturowanie, zobowiązania, księgowość)
  • Odpowiedzialność za wypełnianie czynności księgowych, takich jak uzgadnianie i rozliczanie rachunków, zapisy księgowe księgi głównej związane z listą płac, rewaluacją w walutach obcych, środkami trwałymi, rozliczeniami międzyokresowymi, rezerwami, dokładnością stanów magazynowych itp.
  • Zapewnianie terminowego wypełniania dokumentów i pełną zgodność z polskimi przepisami podatkowymi.
  • Przygotowywanie i sprawdzanie zgodności podatkowych (m.in. VAT, podatek dochodowy) i prace związane z przestrzeganiem przepisów w Polsce.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ( + słownictwo branżowe) - ścisła współpraca z oddziałem w Kanadzie;
  • Doświadczenie z europejskimi przepisami dotyczącymi rachunkowości, szczególnie w Polsce, będzie atutem;
  • Znajomość i stosowanie procedur z zakresu rachunkowości i biznesu;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Zdolność do samodzielnego wykonywania czynności; terminowość, dokładność, analityczność.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatki;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy międzynarodowym projekcie przez okres ok 1,5 roku z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy;
  • Pracę w oddziale renomowanej firmy z branży produkcyjnej;
  • Poznanie zagranicznych standardów stosowanych w rachunkowości;
  • Pracę w przyjemnej atmosferze z zespołem specjalistów;
  • Dużą samodzielność i niezależność w podejmowaniu decyzji.

Numer referencyjny: AIM/02/2019/GK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.