Głodny sukcesu? Nakarmimy Cię!

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Co nas wyróżnia:
Jesteśmy firmą, która widzi korzyści płynące z inwestowania we współpracowników.
Wykraczamy poza tradycyjne metody prowadzenia biznesu.
Zawsze osiągamy zamierzone cele.
Oferujemy nieograniczone możliwości budowania pozytywnego wizerunku naszego klienta.
Sukcesywnie zwiększamy zasięg naszej oferty.

Kultura oraz etyka pracy to nasz znak firmowy.

W związku z planowanym rozwojem struktury naszej firmy, poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Młodszego Specjalisty ds. Marketingu/Kreowania Wizerunku Klienta.

(Miejsce pracy: Poznań)

Nasza firma poszukuje osób, które stawiają nie tylko na atrakcyjne wynagrodzenie, ale takich które dążą do:

*zdobywania nowych doświadczeń
*chcą nauczyć się przeszkalania innych w zakresie różnych działań marketingowych
*mają apetyt na prowadzenie własnego biznesu

Osoby, które dołączą do naszego zespołu będą realizować kampanię marketingową, poprzez: działania promocyjne, obsługę Klientów, organizację eventów.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV, wraz z poniższą klauzulą przez portal.

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media