ManpowerGroup Sp. z o.o.

Global buyer

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • zarządzanie procesami zaopatrzeniowymi oraz wdrażanie strategii związanych z kategoryzacją towarów i usług (zakupy nieprodukcyjne dla obszaru IT, FMCG, inżynierii, paliw i gazów)
  • kompleksowe zarządzanie procesami zaopatrzeniowymi
  • negocjowanie z dostawcami wszystkich warunków współpracy (m.in. transze, płatności, terminy); komunikacja z działem prawnym
  • rozwój i zarządzanie obecnymi kanałami komunikacji i/lub grupami interesariuszy (wewnętrznymi jak i zewnętrznymi); tworzenie nowej bazy dostawców (e-procurement)
  • zarządzanie oraz podejmowanie decyzji związanych z wydatkami zewnętrznymi oraz dostawami
  • współpraca z dostawcami celem rozwoju rynku

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w negocjacjach handlowych w międzynarodowym środowisku w obszarze zakupów
  • doświadczenie w przygotowywaniu umów prawnych
  • świadomość trendów rynkowych
  • zdolności do oceny finansowej, analizy i rozwiązywania problemów
  • zdolność do efektywnego funkcjonowania w środowisku międzynarodowym
  • dążenie do doskonałości usług i doskonalenia procesów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wykonywania częstych podróży służbowych w i poza Europę
  • udział w globalnych przetargach
  • samodzielne, decyzyjne stanowisko
  • pracę w nowoczesnym, rozwojowym środowisku
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials