GL Accountant with English - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
GL Accountant with EnglishMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Odpowiedzialność za miesięczną księgowość i sprawozdawczość zgodnie z US GAAP oraz sprawozdawczość statutową zgodnie z lokalnymi GAAP dla kilku podmiotów,
  • Księgowanie i uzgadnianie rachunków bankowych dla kilku podmiotów,
  • Przygotowywanie miesięcznych komentarzy do zmian księgowych (p/l i b/s) oraz uzgodnień bilansowych,
  • Ścisła współpraca z działem FP&A w regionie EMEA w zakresie komentarzy do prognoz dla kluczowych obszarów księgowych,
  • Zapewnienie wsparcia dla rocznego audytu US GAAP oraz procesów przeglądu kwartalnego,
  • Ścisła współpraca z zespołem podatkowym EMEA w zakresie rocznych obliczeń podatkowych, deklaracji CIS, przygotowania deklaracji VAT / kwestii ad hoc oraz przygotowywania prognoz kwartalnych dla różnych krajów,
  • Współpraca z audytem wewnętrznym, a także z działami zakupów, AR czy AP,
  • Identyfikowanie efektywności i możliwości automatyzacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zespołach księgowych lub finansowych,
  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową,
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość krótszej pracy w piątki.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.