GL Accountant for Poland

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna między innymi za powadzenie pełnej księgowości spółki, sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z branży medycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko GL Accountant.

Opis stanowiska

  • Przegląd kont księgi głównej zgodnie z polskimi standardami rachunkowości ,
  • Prognozowanie cash flow,
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych, raportów Banku Narodowego i innych badań,
  • Koordynacja płatności bankowych i utrzymywanie relacji z bankami,
  • Analiza różnic pomiędzy księgą główną a lokalną księgą statutową,
  • Wsparcie w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego,
  • Wsparcie w przygotowaniu deklaracji podatkowej zgodnie z polskimi wymogami księgowymi,
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami podczas audytu
  • Przygotowywanie i składanie miesięcznych deklaracji VAT i CIT,

Profil kandydata

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w księgowości,
  • Znajomośc języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, lub dyplom ukończenia studiów wyższych w zakresie rachunkowości lub certyfikat księgowy (Polski Certyfikat Rachunkowości, ACCA, CIMA, CPA),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel.

Oferujemy

  • Ciekawa i stabilna pozycja w międzynarodowej firmie,
  • Otwarta i przyjazna kultura organizacyjna,
  • Możliwość ciekawej ścieżki rozwoju w ramach księgowości,
  • Udział w projektach usprawniających,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (rozszerzona opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, kursy językowe).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page