Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Kątach Wrocławskich organizujemy Giełdę Pracy dla zainteresowanych  kandydatów.

giełda pracy Wrocław

Nr ref.: 37322
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:

-sprawna obsługa zespołu maszyn zróżnicowanych pod względem mechanicznym, elektrycznym, elektronicznym i automatycznym
-dbałość o stan techniczny obsługiwanych urządzeń
-uruchamianie linii oraz przeprowadzanie zmiany zleceń produkcyjnych
-monitorowanie stanu linii, optymalizacja wydajności, redukcja odpadu i oszczędne gospodarowanie materiałami
-prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
-bieżąca kontrola jakości produktu oraz wykrywanie i usuwanie wad produktów

Oczekiwania:

- wykształcenie zawodowe
- doświadczenie przy obsłudze maszyn - mile widziane
- dyspozycyjność
- wysoka motywacja do pracy

Oferta:

- umowa o pracę na czas określony
- korzystne wynagrodzenie i system premiowy
- praca w systemie 4- brygadowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)