giełda pracy w Randstad - przyjdź do nas 29.09.2016

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Randstad Polska jest największą firmą doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w Polsce.
Od ponad 15 lat kształtujemy rynek pracy w województwie opolskim wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Szukasz obecnie zatrudnienia? Jesteś zainteresowana / zainteresowany stabilną i dobrze płatną pracą? Jeśli tak to przyjdź do nas  na giełdę pracy!

Nr ref.: 41197
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:

Oferty pracy z branż:

  • motoryzacyjna
  • spożywcza
  • FMCG

Prace na dłuższy i krótszy okres czasu, z zapewnionym dojazdem oraz zawsze w oparciu o umowę o pracę!

Oczekiwania:

Serdecznie zapraszamy:

ul. Kołłątaja 9/2

45-064 Opole

Data: 29.09.2016

Godzina: 11:00

Oferta:

Chcesz poznać szczegóły - przyjdź do nas.

Otrzymasz ofertę pracy oraz drobny upominek od firmy Randstad.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)