Opis stanowiska pracy

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie poszukuje Geodety - praca przy modernizacji EGiB

Miejsce pracy: Kraków lub Tarnów

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie geodezyjne (średnie lub wyższe),
  • znajomość oprogramowania EwMapa lub TurboMapa w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość obsługi geodezyjnego sprzętu pomiarowego,
  • doświadczenie przy realizacji geodezyjnych prac kameralnych, zwłaszcza przy modernizacji EGiB, przy tworzeniu baz danych BDOT, GESUT

…i chcesz pracować w dużej polskiej firmie inżynieryjno-konsultingowej, to koniecznie prześlij do nas swoje CV.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach.

Oferty zawierające CV prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje i nie zwracamy dokumentów aplikacyjnych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą inżynieryjno-konsultingową działającą na rynku od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis