Ward Personnel Limited

Nasz klient to wiodący na rynku producent aparatury rozdzielczej i szaf sterowniczych.

Geodeta

Od: Ward Personnel Limited
Miejsce pracy: Irlandia, Dublin

Nasz klient to jedna z największych firm budowlanych w Irlandii. Poszukują wykwalifikowanej kadry do stałej współpracy w celu podjęcia kolejnych projektów oraz realizacji projektów już prowadzonych.

Geodeta

Miejsce pracy: Dublin

Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Opis stanowiska:

§ Prace pomiarowe i geodezyjne przy budowie budynków wielokondygnacyjnych

§ Współpraca z inżynierami oraz kierownikiem projektu.

§ Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - stawki zależne od doświadczenia

§ Duże możliwości rozwoju i dokształcenia

§ Do pracy na tym stanowisku jak i do procesu rekrutacji będzie potrzebna znajomość języka Angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Wymagania:

§ Wykształcenie geodezyjne

§ Minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu pomiarów w terenie (najlepiej budynki wielokondygnacyjne - biurowce, apartamentowce, hotele itp)

§ Obsłudze tachimetru, GPS

§ Znajomość metod pomiarowych i obliczeniowych

§ Samodzielność

§ Posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie atutem

§ Gotowość do podjęcia pracy na terenie Irlandii

Oferujemy:

§ Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i możliwy start od zaraz

§ Irlandzka bezterminowa Umowę o pracę bezpośrednio w firmie budowlanej

§ Stabilna praca z dużymi możliwościami rozwoju kariery

§ Pomoc w załatwieniu spraw administracyjnych na miejscu oraz mieszkania