GE – Traser – Ślusarz

GE Power

Elbląg, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Realizacja procesu trasowania zgodnie z założeniami w dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej i jakościowej, harmonogramami produkcji oraz
wymaganiami i przepisami BHP obowiązującymi dla danego stanowiska.
• Pisemne potwierdzanie wykonywania zadań zgodnie z dokumentacją technologiczną i przekazywanie operacji i zabiegów kontroli jakości w przypadku
konieczności ich weryfikacji i potwierdzenia przez kontrolę jakości.
• Realizacja procesu trasowania przy wykorzystaniu optymalnych narzędzi wynikających z procesu trasowania
• Realizacja procesu trasowania (oznaczania detalu) w sposób widoczny i łatwy do zidentyfikowania w kolejnych etapach procesu produkcyjnego
• Realizacja prac ślusarskich w zakresie wynikającym z procesu trasowania
• Potwierdzanie realizowanych zadań w formie wskaźników i danych produktywnościowych na wyznaczonych tablicach gniazdowych oraz potwierdzani
progresu prac na harmonogramach.
• Kontrolowanie i zapewnienie jakości wyrobu zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej poprzez wykorzystanie
dostępnych narzędzi, systemów i urządzeń pomiarowych (parametryczne maszyny pomiarowe, konwencjonalne narzędzia pomiarowe).
• Współpraca z pracownikami transportu wewnątrz-wydziałowego w celu optymalizacji prac transportowych. W szczególnych przypadkach pomoc przy
transporcie i obracaniu wielkogabarytowych detali.

Wymagania

1. Wykształcenie - średnie techniczne
2. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
3. Znajomość i umiejętność doboru narzędzi oraz oprzyrządowania używanego do
trasowania detali
4. Znajomość i umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz umiejętność interpretacji
wyników pomiarów
5. Umiejętność czytania dokumentacji technologicznej
6. Znajomość procesów technologicznych
7. Uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego
8. Wyobraźnia przestrzenna
9. Znajomość metodologii oraz narzędzi lean

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości