Garwolin: Przedstawiciel Handlowy Orange Polska

Linco

Łuków, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Partner Orange Polska (Telekomunikacji Polskiej S.A.) poszukuje kandydatów na stanowisko Reprezentanta Handlowego z terenu Łukowa i powiatu łukowskiego

Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wyników i realizacji celów sprzedażowych.

Zakres obowiązków:
-bezpośrednia sprzedaż produktów i usług Grupy TP (TP, Orange oraz TV "n") dla klientów indywidualnych
-obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami jakości
-realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
-budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
-dbałość o wizerunek Orange Polska

Oferujemy:
- pracę w młodym dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczność zatrudnienia lub współpraca firma-firma
- szkolenia

Wymagania

Wymagania:
- mobilność
- komunikatywność
- doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych lub pokrewnych mile widziane

Prezentacja firmy

Linco - Agent ORANGE Polska

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi