Garwolin - Praca dla Studentów !

Biznes Partner Sp. z o.o.

Garwolin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
(wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr.491).

Jesteśmy obecni na rynku polskim od ponad 12 lat.
W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Czynności pomocnicze w magazynie

Miejsce pracy: Garwolin

Obowiązki Osób zatrudnionych na powyższym stanowisku:

Etykietowanie kartonów
Pakowanie produktów
Pomocnicze prace na magazynie

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
Warunki zatrudnienia: praca na podstawie umowy zlecenie regulowana przez ustawę
o pracy tymczasowej oraz kodeks pracy,
Stawkę godzinową:

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Aplikacje niespełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawca: BINZES PARTNER Sp. z o.o.
ul. Narutowicza,
90-117 Łódź

Miejsce wykonywania pracy:
Garwolin
Trakt Lwowski 99

Wymagania

Wymagania:

Gotowość do pracy od poniedziałku do soboty
Zdolności manualne
energiczność
Sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,
Dobry stan zdrowia,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka