Gap year w Anglii? Zostań Au pair w Londynie od stycznia 2017

Prowork.PL

Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rodzina z Londynu chętnie przyjmie Au pair od stycznia 2017 do opieki nad 2 dzieci w wieku 2 i 4 lat. Opieka będzie polegała na pomocy w nauce, zabawie oraz przygotowywaniu posiłków. Au pair będzie także pomagać rodzinie w drobnych pracach w domu. Rodzina oferuje kieszonkowe 125 funtów tygodniowo.
Gwarantuje Au pair także zakwaterowanie i wyżywienie. Ponadto, opłaca przelot z Polski do Wielkiej Brytanii.
Au pair ma zagwarantowaną możliwość uczestniczenia w kursach językowych.
Jeśli chcesz jednocześnie pracować i uczyć się języka, zarejestruj się w serwisie Au pair Prowork.

Wymagania

• Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Gotowość do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Osoba wyjeżdżająca musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta