(Galeria Krakowska) magazynier w punkcie sprzedaży kawy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Szukasz dodatkowego zajęcia? Potrzebujesz uzupełnić swój domowy budżet? Nie boisz się fizycznej pracy? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy działania magazynu i nauczyć się stosować metody logistyki w praktyce? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Teraz masz szansę zdobyć doświadczenie w nowoczesnym magazynie produktów użytkowych i kawy.

Nr ref.: 26707
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • praca na magazynie w każdy poniedziałek (godz. 7:30 - 15:30), środę (09:00 - 17:00). piątek (06:00 - 15:30), niedzielę (20:00 - 22:00)
  • przyjmowanie dostaw
  • zmiana ekspozycji
  • sprawdzanie ilościowe asortymentu
  • metkowanie, klipsowanie
  • wsparcie zespołu w bieżących pracach w sklepie i na magazynie
  • w pozostałe dni możliwa praca jako doradca klienta na sklepie

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka Sanepidu - warunek konieczny
  • dyspozycyjność w godzinach porannych i wieczornych
  • gotowość do wykonywania fizycznej pracy
  • mile widziany status studenta
  • gotowość do pracy w Galerii Krakowskiej

Oferta:
  • praca tymczasowa w oparciu o umowę zlecenie
  • praca w sklepie na terenie jednej z krakowskich galerii handlowych KRAKOWSKA
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12,00 zł/ brutto

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)