G-HUNTER – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Inet Group sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wraz z naszym partnerem biznesowym, czołowym europejskim producentem rozwiązań antywirusowy, rozpoczynamy ogólnopolską sprzedaż i dystrybucję oprogramowania na rynek operatorów telekomunikacyjnych ISP.

Poszukujemy specjalisty (lub specjalistki!) sprzedaży, który będzie:

  • dobrze organizował swój czas pracy;
  • czuł się pewnie w tzw. „środowisku technicznym”;
  • budował efektywne relacje z klientami w sektorze B2B;
  • prowadził skuteczną sprzedaż rozwiązań antywirusowych kluczowego europejskiego producenta w dziedzinie bezpieczeństwa IT;
  • aktualizował swoją wiedzę korzystając z dobrodziejstw Internetu, spotkań branżowych, szkoleń.

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (oparte o model podstawa+premia za wyniki);
  • po 3 miesiącach okresu próbnego umowę o pracę lub umowę o współpracy b2b;
  • szkolenia sprzedażowe i techniczne, organizowane stacjonarnie (Katowice) oraz wyjazdowo (Poznań),
  • uczestnictwo w największych konferencjach branżowych w Polsce,
  • możliwość rozwoju, wdrażania własnych, kreatywnych rozwiązań, zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • pracę na gotowej i kompletnej bazie wszystkich potencjalnych Klientów w Polsce;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon, licencjonowane oprogramowanie, baza danych CRM;
  • pracę w zgranym i energicznym zespole młodych ludzi;
  • wyjazdy i spotkania integracyjne;
  • codzienną świeżo-mieloną kawę bez limitu;

Jeśli chcesz do nas dołączyć, byłoby świetnie, gdybyś:

  • miał doświadczenie w zakresie sprzedaży;
  • posiadł prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu;
  • był otwarty na wiedzę;
  • nawiązywał szybko relacje z nowymi osobami w nowym otoczeniu;
  • sprawnie poruszał się w internecie i biegle posługiwał się pakietem Microsoft Office;
  • potrafił prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne i organizował oraz prowadził spotkania z Klientami;
  • rzeczowo raportował swoje działania;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Prezentacja firmy

iNET Group - Ogólnopolska Grupa Internetowa <br/> <br/>Czym jest iNET Gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi