Fundacja Forani szuka konsultantów do infolinii powypadkowej

Fundacja Forani

02-685 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Forani pomaga ludziom po wypadkach oraz dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Fundacja Forani pomaga indywidualnie, konkretnie i mądrze. Realizujemy strategię pomocy w obszarze: leczenia, rehabilitacji, wsparcia psychicznego, finansowego, prawnego, świadczeń społecznych oraz pomocy rzeczowej dla dzieci.
W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Wypadek i co dalej” realizowanego w ramach programu „Obywatele dla Demokracji” finansowanego z Funduszy EOG obecnie poszukujemy:

Anioła - Konsultanta Infolinii
Chcesz zmieniać świat na lepszy dokonując pozytywnych zmian wokół siebie?
Obudź w sobie Anioła i dołącz do Fundacji!

Główne zadania:
• udzielanie informacji osobom po wypadkach, kontaktującym się z naszą infolinią,
• wspieranie osób poszkodowanych i ich bliskich w trudnym okresie życia,
• kontaktowanie się telefonicznie, mailowo oraz osobiście z osobami potrzebującymi pomocy,
• udział w pracach rozbudowywania naszej bazy wiedzy i tworzenie nowych narzędzi oraz form wsparcia.

Od Kandydatów oczekujemy:
• świadomej potrzeby pomagania innym,
• daru empatii i umiejętności słuchania,
• wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka,
• komunikatywności i pozytywnej energii,
• odpowiedzialności, terminowości i dobrej organizacji pracy własnej,
• swobodnego poruszania się w środowisku Windows oraz narzędzi MS Office,
• mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Wymagania

Prezentacja firmy

Fundacja Forani pomaga ludziom po wypadkach oraz dzieciom znajduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
01.07.2015 - 01.04.2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat