Fund Manager / Portfolio Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Fund Manager, Portfolio Manager, Zarządzanie Aktywami, akcje, obligacje, analiza, portfel inwestycyjny.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, znanej z wysokich standardów pracy i świadczonych usług, pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko Portfolio Manager/Fund Manager. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie aktywami, analizowanie rynku finansowego oraz kreowanie polityki inwestycyjnej biura.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie portfelem powierzonych aktywów.
  • Analiza i ocena atrakcyjności spółek oraz wydawanie rekomendacji analitycznych.
  • Sporządzanie wycen spółek.
  • Uczestnik komitetu inwestycyjnego.
  • Wsparcie departamentu sprzedażowego oraz utrzymywanie relacji z inwestorami.
  • Zarządzanie ryzykiem portfela inwestycyjnego.
  • Przygotowywaniu strategii inwestycyjnej.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Matematyka, Finanse i pochodne).
  • Minimum 6 - letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Minimum 4 - letnie doświadczenie w zarządzaniu aktywami o różnych politykach inwestycyjnych.
  • Doświadczenie w analizach i wycenach spółek.
  • Track record ponad benchmark rynkowy.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Sumienność i dokładność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość realizacji własnych polityk inwestycyjnych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page