Functional Analyst

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1129220

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Funkcjonalny

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długoterminowa
Stawka: 100 zł / h netto
Praca zdalna: 2 dni w tygodniu
Godziny pracy: standardowe business hours
Angielski: B2+
Metodyka: scrum
Doświadczenie: min. 3 lata

Poszukujemy analityka funkcjonalnego do zespołu projektowego pracującego nad nowymi wymaganiami biznesowymi i ulepszeniami wewnętrznych programów w obszarze ryzyka i zgodności. Na co dzień będziesz pracować w zespole scrumowym, współpracując z product ownerem oraz biznesem, aby zapewnić dostarczanie rozwiązań odpowiadających wymaganiom biznesowym.

Zadania:
  • Przygotowanie i prowadzenie warsztatów;
  • Współpraca z zespołami ds. Rozwoju i Jakości;
  • Przeprowadzanie analizy rozwiązań dla nowego produktu;
  • Sprawdzanie poprawności opracowanego rozwiązania;
  • Odpowiedzialność za oprogramowanie jako całość;
  • Utrzymani dokumentacji funkcjonalnej oprogramowania zgodnie z wprowadzanymi nowymi funkcjami i zmianami
  • Zbieranie informacji zwrotnych od interesariuszy i użytkowników.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie informatyki lub pokrewnych
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako analityk biznesowy
  • Praktyczne doświadczenie w analizie wymagań, zarządzaniu i zarządzaniu zmianami
  • Doświadczenie w pracy w kulturze zwinnej (najlepiej Scrum)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania dobrych relacj, silne umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Możliwość prowadzenia kilku procesów jednocześnie
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest niezbędna

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland