Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                   Functional Analyst

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kilka tematów/projektów. Są to aplikacje WEBowe, w większości dla pracowników naszego Klienta. Są to rzeczy robione w ramach Corporate Communication. Tymi aplikacjami zajmuje się zespół, który jest częścią dużego zespołu odpowiedzialnego m.in. za portal naszego Klienta oraz intranet.

Wymagania

Wymagania:

- Minimum dwuletnie doświadczenie w roli Analityka w środowisku międzynarodowym

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Bardzo dobre umiejętności analityczne, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

- Bardzo dobra komunikacja i łatwość prowadzenia rozmów podczas spotkań z biznesem i Product Ownerem, a także developerami

- Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

- Umiejętność przekonywania do swoich racji i negocjacji z stakeholderami

- Doświadczenie w pracy w środowisku Agile

- umiejętność/doświadczenie w gromadzeniu/dokumentowaniu i zarządzaniu wymaganiami (zmiany w wymaganiach, ustalanie priorytetów)

- doświadczenie z aplikacjami webowymi, znajomość trendów i możliwości jakie daje internet w 2017 roku :)

- Znajomość WordPress’a mile widziana.

- Wysoka motywacja do nauki nowych rzeczy

Oferujemy:

- Umowę o pracę lub inną formę współpracy np. B2B

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Możliwość rozwoju ścieżki kariery

- Indywidualny budżet szkoleniowy

- Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy