Fullstack PHP Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Wymagania

• Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość PHP7, znajomość jednego z wiodących frameworków (preferowany Symfony)

• Umiejętność pisania czystego, czytelnego kodu, dostosowanego pod duży ruch

• Umiejętność komunikacji i pracy w zespole oraz znajomość metodyki Agile

• Dobra organizacja pracy, dokładność, proaktywność oraz entuzjazm

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

• Znajomość narzędzi FrontEnd oraz frameworków JS (np. Angular, Vue, React), baz NoSQL oraz systemów kolejkowych (np. Kafka, RabbitMQ) będzie dużym plusem

Zakres obowiązków:

• Rozwój oprogramowania

• Projektowanie i analiza, uwzględniając bardzo duży ruch

• Współpraca z zespołem programistów, testerów, a także z użytkownikami wewnętrznymi

• Kooperacja z zagranicznym dostawcą oprogramowania bukmacherskiego (firma z grupy)

• Udział w wszystkich spotkaniach zespołu od planowania po retrospektywę

• Code review oraz tworzenie testów automatycznych dla tworzonych rozwiązań

• Weryfikacja zgłoszeń dotyczących systemów produkcyjnych, rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

• Pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

• Bogaty system benefitów (karta Multisport, darmowe lekcje języka angielskiego, dofinansowane posiłki w firmowym Bistro, bilety na wydarzenia sportowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.