Fullstack Java Developer (Spring, Angular)

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Oferta dotyczy pracy w firmie, która jest liderem w branży telekomunikacyjnej. Główne obszary działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej. Wykorzystaj swoją pasję, potencjał i pomóż nam rozpocząć nową erę bezpieczeństwa publicznego.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pasjonatów i doświadczonych programistów do pracy nad zespołem rozwiązań opartych na chmurze, który zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania do zarządzania siecią i monitorowania. Opracujesz produkty oparte na chmurze, które są odpowiedzialne za wykonywanie połączeń i monitorowanie, umożliwiając nowoczesne systemy komunikacji.

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało projektowanie i rozwijanie nowej chmurowe aplikację do monitorowania i wizualizacji ruchu połączeń oraz wydajności systemów LMR. Będziesz odpowiedzialny za rozwój, integrację i dostarczanie zarządzania systemem nowej generacji. Będziesz pracować nad lepszym UI i UX.

Wymagania:

⦁ Ponad 2 lata doświadczenia w AngularJS / Angular 2+

⦁ Ponad 2 lata doświadczania z Java i Spring

⦁ Biegłość w JavaScript

⦁ Praktyczna znajomość HTML5 / CSS3

⦁ Dobra znajomość aplikacji internetowych, API REST

⦁ Umiejętność rozwiązywania problemów

⦁ Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

⦁ Dobra znajomość technologii takich jak: Docker, Kubernetes

⦁ Praktyczna znajomość Microservice

⦁ Praktyczna znajomość technologii internetowych (TypeScript, Node.js, ReactJS, AngularJS)

⦁ Doświadczenie z chmurą Azure

⦁ Doświadczenie z CI / CD i narzędziami automatyzacji VSTS

Firma oferuje:

⦁ Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsourcing) w oparciu o umowę o prace

⦁ Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)

⦁ Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy

⦁ Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)

⦁ Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

⦁ Ubezpieczenie na życie

⦁ Dofinansowanie do karty Multisport

⦁ Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych

⦁ Dostęp do centrum odnowy biologicznej

⦁ Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy,wycieczki górskie, SPA

⦁ Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych

⦁ Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych

⦁ Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

⦁ Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.),

⦁ Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne

⦁ Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,

⦁ Brak dress code

⦁ Dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media