Fullstack Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1109398

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Fullstack Developer

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Stawka: 100 - 110 zł / h netto B2B

Obowiązki:
• Współtworzenie i programowanie warstwy backend oraz frontend dla rozwiązań webowych,
• Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej,
• Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania,
• Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
• Stabilizację wdrożonych rozwiązań,
• Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.

Wymagania:
• min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE
• praca z dużymi środowiskami bazodanowymi (Oracle, MSSQL)
• znajomość dokumentacji projektowanych rozwiązań z wykorzystaniem języka UML,
• doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań,
• znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle, MSSQL
• znajomość XML oraz technologii z nim związanych,
• dobra znajomość języka Java i technologii JEE,
• znajomość technologii Spring, Hibernate, AJAX, JavaScript, JPA
• znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
• znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty,
• znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2, Gradle
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
• znajomości usług sieciowych w standardach SOAP i REST
• znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
• znajomość protokołu HTTP

Dodatkowe umiejętności/predyspozycje:
• samodzielność, komunikatywność, otwartość
• znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń
• doświadczenie przy budowie portalu dla klienta indywidualnego
• znajomość metodyk Agile (SCRUM)
• znajomość Java 8
• znajomość Spring Boot
• znajomość AngularJS 1.x lub 2.x
• znajomość zagadnień z obszarów CI/CD

Oferujemy:
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
• Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawn.e

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland