Fullstack developer PHP/React

Adescom Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Adescom Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych produktów i funkcjonalności,
  • Utrzymanie i rozwój istniejących funkcjonalności.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z React,
  • Znajmomość framework’a: Symfony4,
  • Znajomość Doctrine,
  • Znajmomość PHP >= 7.2,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Znajomość relacyjncyh baz danych: PostgreSQL,
  • Doświadczenie z RestFull API,
  • Znajomość Redux,
  • Znajomość Material-UI.

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla największych dostawców usług internetowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy – możliwość częściowej pracy zdalnej po wdrożeniu,
  • Możliwość proponowania swoich rozwiązań – od etapu projektowania po testowanie,
  • Umowę o pracę, bądź B2B,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie przez rzetelnego pracodawcę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.