Full-Stack Developer

Grupa Sarigato

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą spółek specjalizującą się w wąskich segmentach rynku reklamy online.

W skład Grupy Sarigato wchodzą:

  • Sarigato - Agencja Performance i Agencja Kreatywna
  • Sataku - największa w PL sieć reklamy wideo / rich media
  • Yintaro - agencja marketingu wyłącznie B2B
  • Fundacja Sarigato - autor najpopularniejszej w PL akcji pomagania bezdomnym Psiakom "Karmimy Psiaki" oraz akcji "Szkoła 3.0"

Rośnie nasz zespół, ilości briefów i projektów.

Z Twojej strony:

  • Masz przynajmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrze znasz PHP
  • Znasz relacyjne bazy danych np. MySQL
  • Znasz SASS, JavaScript
  • Umiesz pracować z GIT
  • Znasz przynajmniej jeden popularny framework np. Symfony
  • Jesteś osobą zaangażowaną

Z naszej strony:

  • Licencja na PHPStorm
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Lekcje angielskiego w biurze
  • Skrzynie świeżych owoców w biurze
  • Imprezy firmowe
  • Praca w szybko rozwijającej się Grupie.
    Należymy do grona 50 najszybciej rozwijających się spółek w Europie Środkowej wg Deloitte

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy