Full-stack Developer

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Obecnie dla naszego Klienta - jednej z największych międzynarodowych firm ubezpieczeniowych - poszukujemy doświadczonego Programisty fullstack (połączenie .Net w backendzie i Angular na froncie).

Lokalizacja: Warszawa (Służew)

Cel projektu:

Projekt dotyczy zmiany technologicznej w istniejącym systemie BPM, w tym rozbudowy front-endu w nowej technologii (Angular), tworzeniu usług dla istniejącego systemu w technologii .Net Core. Wymagane są więc kompetencje zarówno z .Net Core jak i Angular (min. wersja 5)

Zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań w technologii .Net Core i Angular
  • tworzenie nowych front-endów dla istniejących usług
  • rozwój logiki biznesowej i integracyjnej w .Net Core
  • analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach, tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań dla powierzonych zadań

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty Full Stack (.NET + Angular)
  • Wiedza ekspercka z zakresu: .NET, Angular 5+, TypeScript, html, css
  • Mile widziana znajomość PL/SQL
  • Mile widziane doświadczenie z integracją
  • Znajomość narzędzi: Git, Bamboo, Stash,  Visual Studio, Intellij IDEA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (via Devire)
  • Pracę w zgranym zespole scrumowym
  • Stabilną prace w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
  • Dużą swobodę decyzyjną w zakresie stosowanych rozwiązań
  • Pakiet benefitów
Devire Devire Devire Devire