Full Stack Developer

HR Support

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, oferujących narzędzia software'owe i hardware'owe dla kontrahentów z branży logistycznej, transportowej i produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • tworzenie kodu, oprogramowania dla narzędzi oferowanych przez spółkę
  • praca zarówno na froncie, jak i backendzie

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z .Net, C++, React, ReactNative
  • zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami IT
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy zespołowej

PRACODAWCA OFERUJE:

  • możliwość pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • umowa o pracę lub B2B

Prezentacja firmy

HR Support to zgrany zespół specjalistów, który działa w kliku obszarach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych