Full Stack Developer

LTC Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z sukcesem produktów własnych oraz realizacją projektów badawczo naukowych stanowiących nową gałąź zainteresowań firmy, poszerzamy nasz zespół. W zależności od Twojego doświadczenia, umiejętności i możliwości przydzielimy Ci zadania lub projekt. Gwarantujemy rozwój i dobrą zabawę z najnowszymi technologiami.

#zadania:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii webowych
  • Wytwarzanie oprogramowania w środowisku Continuous Integration / Continous Delivery
  • Praca w niewielkich, zwinnych zespołach o dużej samodzielności i decyzyjności
  • Integracja różnych koncepcji i rozwiązań

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy (w tym możliwość pracy z domu) oraz miłą atmosferę.

Wymagania

#wymagania:

  • Praktyczna znajomość języka Java
  • Praktyczna znajomość JavaScript, HTML i CSS
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Umiejętność implementacji interfejsów REST
  • Kreatywność, pomysłowość i chęć poznawania nowych technologii

#atuty, od których zależeć będzie Twój przydział do projektów:

  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem Spring Framework
  • Znajomość technologii J2EE (EJB3, JSF, Seam, CDI)
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem Vue.js / React.js
  • Umiejętność przygotowywania serwisów do uruchomienia w środowisku Docker
  • Umiejętność tworzenia hybrydowych aplikacji mobilnych
  • Znajomość lub zainteresowania: Kotlin, Apache Kafka, uczenie maszynowe, bazy grafowe, bazy szeregów czasowych, bazy dokumentowe, analiza big data, bezpieczeństwo i monitorowanie systemów teleinformatycznych, znakowanie dokumentów, integracje z systemami rządowymi, podpisy elektroniczne, wyszukiwanie pełnotekstowe

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria