Full Stack Developer

Quantum Lab Sp. z o.o

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Quantum Lab szuka nowego członka zespołu!

Wiemy, że sukcesem firmy jest zgrany Zespół, dlatego szukamy osoby uczciwej, odpowiedzialnej i zaangażowanej w to co robi. Osoby samodzielnej, ambitnej i nieszablonowej, która lubi wtykać kij w mrowisko i stawia na samorozwój.
Zespół kieruje się wspólnymi wartościami (spisaliśmy 8 głównych zasad, którymi kierujemy się na co dzień, znajdziesz je na naszej stronie).

Oferujemy:

* Praca na cały etat w siedzibie firmy, w Olivia Business Centre, w Gdańsku
* Praca nad zaawansowanym produktem wykorzystującym naszą technologię wykrycia emocji z obrazu - Quantum Sense
* Możliwość wzięcia Home office
* Godziny ciszy w biurze abyś mógł się skupić
* Dofinansowanie (66%) lub finansowanie (100%) szkoleń i rozwoju
* Podstawa od 3 500 do 5 000 netto
* Wszystkie benefity wypisane na stronie Quantum Lab w zakładce Join Us

Odpowiedzialności:

* Rozwój produktów Quantum Lab i produktów Partnerskich opartych o technologie Webowe: Symfony2, JavaScript, NodeJs
* Kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi stake holderami w ramach realizacji zadań

Czego oczekujemy:

* Znajomości języków programowania: PHP, HTML5, CSS, JavaScript
* Znajomości frameworka Symfony 2 i modelu MVC
* Mile widziana znajomość NodeJS, less, gulp, composer
* Znajomości systemu Linux
* Znajomości systemu kontroli wersji Git
* Umiejętności podstawowej konfiguracji serwerów Apache i NginX
* Dobrej znajomości języka angielskiego (komunikacja z Partnerami z zagranicy)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą technologiczną działającą w obszarze automatyczneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości