Full Stack Developer (z j. angielskim)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Jeden z naszych Klientów, międzynarodowy software house, do swojego wrocławskiego oddziału poszukuje osób ze swobodną znajomością j. angielskiego do bezpośredniej współpracy na zasadach umowy o pracę.

Twoje zadania:

  • współtworzenie aplikacji oraz systemów informatycznych na potrzeby klientów firmy z użyciem nowoczesnych technologii, narzędzi oraz metodyk;
  • korzystanie z dobrych praktyk inżynierii oprogramowania i międzynarodowych standardów;
  • analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania;
  • tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej;
  • współpraca z międzynarodowym zespołem.

Kandydat idealny:

  • posiada co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu frontend’owych aplikacji z użyciem AngularJS lub JavaScript;
  • zna technologie webowe np. jQuery, HTML/HTML5, XML, Web Services, Servets, CSS;
  • zna podstawy technologii Java i chciałby się rozwijać w tym kierunku;
  • ukończył studia wyższe z dziedziny nauk ścisłych;
  • dobrze zna j. angielski w mowie i piśmie;
  • posiada znajomość metodologii programowania;
  • myśli analitycznie;

Mile widziane:

  • znajomość SQL;
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwości rozwoju zawodowego – udział w międzynarodowych projektach, szkolenia zawodowe i językowe;
  • wyjazdy integracyjne;
  • benefity pozapłacowe – prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy, kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina, teatru, itp.
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media