In Temporis Polska Sp. z o.o.

Fryzjerka/Fryzjer NIEMCY

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

W ramach długofalowego projektu współpracy z salonami fryzjerskimi w rejonie Stuttgartu, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

FRYZJER / FRYZJERKA

/ nr ref. FRI/DE/2013 /

Opis stanowiska:

*Wykonywanie koloryzacji (całościowa i pasemka, baleyage);

*Strzyżenie damskie oraz męskie, począwszy od doboru fryzury zgodnie z oczekiwaniem klienta, na modelowaniu i wykończeniu skończywszy;

Wymagania:

*Wykształcenie kierunkowe;

*Min. 1-2 – letnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku;

*Znajomość zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych technik strzyżenia zarówno damskiego, jak i męskiego oraz koloryzacji;

*Gotowość do pracy za granicą (min. 1 rok);

*Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

*Mile widziana znajomość produktów Goldwell;

*Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w grupie.

Jeśli jesteś osobą:

*Otwartą na nowe wyzwania i pracę w międzynarodowym otoczeniu;
*Z pasją i zaangażowaniem wykonującą swoją pracę;
*Kreatywną, pełną pomysłów;
*Otwartą na potrzeby i sugestie klienta;
*Gotową do pracy i życia za granicą;
*Chętną i otwartą na intensywną naukę języka niemieckiego,
zapraszamy do nadsyłania aplikacji!

Oferujemy:

*Pracę w renomowanych salonach pod okiem mistrzów fryzjerskich;
*Bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w oparciu o umowę o pracę;
*Atrakcyjne wynagrodzenie + premia;
*Cykliczne szkolenia;
*Pomoc w znalezieniu zakwaterowania;

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv) wraz ze zdjęciami swoich prac (koloryzacja i strzyżenia damskie wraz z suszeniem i modelowaniem oraz strzyżenia męskie).

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę In Temporis Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie 20-410, ul. 1 Maja 16A, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.