Fryzjerka damsko-męska - poszukujemy

Squadrecruit

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mały salon fryzjerski w Centrum Warszawy poszukuje młodej osoby do pracy jako fryzjer/ka.

Do obowiązków takiej osoby będzie należało przede wszystkim:

- regularne otwieranie salonu,
- sprzątanie salonu w trakcie pracy oraz po,
- przygotowywanie do codzienej działalności salonu
- przyjmowanie zapisów na usługi,
- samodzielne wykonywanie usług - strzyżenie, farbowanie, modelowanie tzw. gościa napływowego
- pomoc w bieżących pracach innych fryzjerów: ewentualne nakładanie farb, mycie włosów przed zabiegiem, sprzątanie
- aktywne prowadzenie fan page na fcbk
- ustalania listy zakupów w oparciu o potrzeby salonu
- inne ciekawe rzeczy, które wpłyną na super atmosferę w salonie.

Wymagania

Chcielibyśmy, aby osoba, która będzie z nami pracowała była:

- odważna w działaniu
- kreatywna
- sumienna
- posiadała odpowiednie wykształcenie kierunkowe
- była dyspozycyjna

W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju i wpływu na kształt salonu.

Zapraszamy do kontaktu!

Prezentacja firmy

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych we wszystkich obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne