Fryzjera/fryzjerkę

Profi Service

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję fryzjera/stylisty do salonu Expert L'oreal.

Oczekiwania:

- punktualność, wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie;

- udokumentowane doświadczenie min. 2 lata;

- pasja i zaangażowanie w pracę;

- samodzielność oraz kreatywność;

- znajomość technik koloryzacji i strzyżeń;

- znajomość aktualnych trendów fryzjerskich;

- znajomość produktów marek Loreal oraz Kerastase mile widziana;

- umiejętność wykonywania upięć ślubnych / wieczorowych będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia;

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

- miłą atmosferę pracy;

- profesjonalne standardy pracy;

Wszystkie pozostałe informacje przekazane zostaną w czasie rozmowy z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Salon fryzjersko-kosmetyczny.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne