Opis stanowiska pracy

Poszukujemy fryzjerów-stylistów do pracy w salonie w Warszawie.

Ogólny zakres obowiązków:
- Obsługa klienta: strzyżenie, czesanie, koloryzacja
- Sprzedaż produktów
- Budowanie długoterminowych relacji z klientem
- Budowanie i umacnianie wizerunku marki

Oferujemy stabilną pracę w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + prowizja) oraz możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia w Welli.

Wymagania
- min. 1 rok doświadczenia w zawodzie fryzjera
- znajomość technik koloryzacji i strzyżenia
- wysoka kultura osobista
- chęć do pracy i doskonalenia swoich umiejętności

Prezentacja firmy

Salon fryzjerski.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 1 750PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne