Fryzjer - Stylista

Redlis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Operator nowo powstającej sieci salonów fryzjerskich zatrudni fryzjera/fryzjerkę. Poszukujemy profesjonalistów do nowo otwieranego salonu w centrum Warszawy.

Obowiązki:

• Strzyżenie (damskie, męskie, dziecięce), koloryzacja, modelowanie, stylizacja, zabiegi pielęgnacyjne

• Doradztwo klientowi w kwestii odpowiedniego doboru kosmetyków, znajdujących się w ofercie salonu

• Obsługa klienta na wysokim poziomie

• Kreowanie pozytywnego wizerunku salonu

Wymagania:

• Dobra znajomość technik koloryzacji, trendów i technik fryzjerskich

• Dobra organizacja pracy

• Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• Umiejętność pracy w zespole jak i pracy samodzielnej

• Zaangażowanie we własną pracę i życie salonu

• Otwartość i komunikatywność, wysoka kultura osobista, sumienność i uczciwość

• Dyspozycyjność

Mile widziane:

• Znajomość kosmetyków profesjonalnej marki Kevin Murphy

• Znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, itp.)

• Własna baza klientów

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe i formę zatrudnienia

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w salonie klasy biznes w centrum Warszawy, na profesjonalnych kosmetykach

• Profesjonalny zespół i miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV ze zdjęciem.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Prezentacja firmy

BOB & TWISTER Hair _ Beauty to jedno z niewielu miejsc w biznesowym cent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne