Fryzjer/Stylista Poszukiwany

Centrum Piękna

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię fryzjera/Stylistę z doświadczeniem lub z podstawami do przyuczenia (staż)!

Wymagania:

- znajomość podstawowych technik fryzjerskich (strzyżenie, modelowanie,farbowanie,trwała)
- kreatywne podejście do klienta
- profesjonalna obsługa klienta, wysoka kultura osobista
- mile widziane umiejętność przedłużania i prostowania keratynowego włosów

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, w pełni wyposażone stanowisko, pracę w młodym, dynamicznym zespole nowo otwartego salonu w samym centrum Będzina.

Osoby zainteresowane prosimy o CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Centrum Piękna z siedzibą w Będzinie jest nowoczesną firmą kosmetyczną, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna