Fryzjer stylista fryzur

Euro-Hotele Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Salon Beauty, pracujący na luksusowych markach, zlokalizowany w czterogwiazdkowym Hotelu DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center poszukuje fryzjera stylistę fryzur.

Od kandydatów oczekujemy:
- Miłej aparycji, wysokiej kultury osobistej, samodzielności i dobrego zorganizowania na stanowisku pracy, a także profesjonalnego obsługiwania swoich klientów,
-Co najmniej 4-letniego doświadczenia we fryzjerstwie, wiedzy z zakresu strzyżenia, koloryzacji, pielęgnacji oraz trendów fryzjerskich.
- Tytuł Mistrza Fryzjerstwa będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie (jesteśmy również zainteresowaniu współpracą z osobami prowadzącymi własną działalność w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy).
- Atrakcyjne warunki pracy i płacy, w luksusowym Salonie renomowanej marki Hotelu DoubleTree by Hilton.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szereg różnorodnych szkoleń.
- Elastyczność w tworzeniu grafiku pracy.

Rozpoczęcie współpracy sierpień / wrzesień 2015r.

Prezentacja firmy

DoubleTree by Hilton i Hampton by Hilton Kraków<br/><br/>to najwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne