FRYZJER / STYLISTA FRYZUR

Dermamedic Palace

00-901 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klinika kosmetologii i dermatologii estetycznej obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

•Stylizacja uwzględniająca nowoczesne trendy,
•Rytuały pielęgnacyjne.

Wymagania

Wymagania:

•Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie,
•Znajomość nowoczesnych technik i trendów,
•Profesjonalizm,
•Dyspozycyjność,
•Kreatywność,
•Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć rozwoju,
•Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

•Pracę w miłej atmosferze,
•Możliwości rozwoju - podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, udział w konferencjach),
•Stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej placówce,
•Motywacyjny system wynagrodzenia,
•Praca w pełnym wymiarze godzin, w systemie dwuzmianowym.

Skontaktuj się z nami, a dołączysz do najlepszych!

Prezentacja firmy

Klinika medycyny estetycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne