fryzjer-stylista/fryzjerka-stylistka

Doradztwo Techniczne Robert Trzaskowski

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Salon fryzjersko-kosmetyczny RUBIA zatrudni kreatywnego fryzjera - stylistę / fryzjerkę - stylistkę.

Poszukujemy osoby miłej, otwartej, komunikatywnej, z doświadczeniem w zawodzie fryzjera i chęcią do pracy z ludźmi.

Oferujemy prace w wyjątkowej atmosferze, możliwość poznania nowych nieznanych na rynku produktów i udział w szkoleniach.

Oczekujemy dostępności w soboty oraz także wieczorami - oczywiście do ustalenia.

Mile widziane osoby zarejestrowane jako bezrobotne oraz z tzw. bonem zatrudnieniowym, ale nie tylko!

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Salon Rubia otwarty w grudniu 2014 od pierwszych dni cieszy się wielką p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia zależna od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia