fryzjer męski

BSI

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

StaffNow (BSI) sp.z.o.o. jest agencją pośrednictwa pracy(certyfikat 3455) zajmującą się rekrutacja wykwalifikowanych pracowników do pracy m.in. Wielkiej Brytanii.

Obecnie dla naszego angielskiego klienta (bezpośredniego pracodawcy) poszukujemy kandydatów na stanowisko FRYZJERA MĘSKIEGO

Wymagania

- co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia jako fryzjer męski,
- wykształcenie kierunkowe,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pielęgnacji brody i wąsów,
- gotowość do podjęcia pracy w krótkim czasie.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne