Fryzjer/Fryzjerka

F.H.U. Blanch

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Renomowany salon fryzjersko kosmetyczny VICI CLINIC, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Fryzjer / Stylista Fryzur. Salon VICI CLINIC, to salon fryzjerski, gabinety kosmetyczne oraz nailbar.

Wymagania:
doświadczenie zawodowe min. 2 lata
dyspozycyjność, samodzielność
punktualność, sumienność
wysoka kultura osobista
zaangażowanie w pracę, kreatywność i znajomość obecnych trendów
udział w konkursach Wella Trend VISION, Loreal Trophy, Kreator

Oferujemy:
stałe wynagrodzenie + prowizje + premie
pracę w ambitnym młodym zespole
pracę zmianową
szkolenia
pracę na markach najlepszych z dostępnych na rynku kosmetyków: Loreal, Wella, Kerastase, a od wrzesnia Naioxin oraz Sebastian
możliwość rozwoju, przez czynny udział w konkursach fryzjerskich

Dla osób z własną bazą stałych klientów, możliwe dodatkowe gratyfikacje.

Jeżeli chcesz dobrze zarabiać, umiesz ciężko pracować, szanujesz współpracowników, jak swoją rodzinę - nie zwlekaj i umów się na rozmowę, bo najprawdopodobniej szukamy właśnie Ciebie!

Pracuj w Najpopularniejszym Salonie Fryzjerskim Nr 1 wg rankingu Gazety Krakowskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 600PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne