Fryzjer / Fryzjerka

HEADHUNTERS SP Z O O

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego klienta, poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w zakresie strzyżeń damskich i męskich oraz koloryzacji
  • Mile widziana umiejętność tworzenia upięć okolicznościowych

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanym salonie fryzjerskim istniejącym na rynku od 5 lat
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe, atrakcyjny system prowizyjny oraz premie uznaniowe
  • Pracę w trybie zmianowym (9-17 lub 12-20)
  • Szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Motywacja do pracy oraz chęć dalszego rozwoju

Prezentacja firmy

Dostarczamy Klientom optymalnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i sele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna